FreshMail.pl
 

Rafał Wronka

Właściciel firmy Chef Patron


Rafał, choć niedawno skończył 30 lat, ma już sporo sukcesów na swoim koncie. Jego przygoda z profesjonalnym gotowaniem i gastronomią rozpoczęła się w rodzinnym mieście. W wieku 18 lat wyjechał na Wyspy Brytyjskie, gdzie zdobywał swoje doświadczenie pracując w 4 i 5 gwiazdkowych hotelach oraz restauracjach z wybitnymi szefami kuchni brytyjskiej i światowej sceny gastronomicznej. Po powrocie do Polski rozpoczął pracę na stanowisku Executive Head Chefa w Grupie Warszawa. Po roku objął stanowisko dyrektora kulinarnego w sieci Hoteli PURO HOTELS, gdzie odpowiedzialny był za wszystkie istniejące koncepty oraz tworzenie projektów na przyszłość. W tej chwili, jako właściciel firmy Chef Patron, współpracuje z największymi sieciami hoteli w Europie oraz niezależnymi restauracjami na całym świecie w zakresie zmian w menu oraz konceptów. Częsty gość wielu programów telewizyjnych, ambasador fundacji "Program Pomocy Pierwsza Praca”. Na co dzień pasjonat siatkówki, lotnictwa i GOTOWANIA
"Jesteś tak dobry, jak dobry jest Twój team" - w tym zawodzie Twój sukces to praca innych.

Anna Dębska

Redaktor naczelna www.GdzieZjesc.info®


Redaktor naczelna www.GdzieZjesc.info® - jednego z największych przewodników po dobrych restauracjach w Polsce oraz współwłaściciel agencji AFMedia.pl. Od ponad 11 lat wspiera restauracje w poprawnym funkcjonowaniu, doradza w kwestiach jakości, poprawnej polityki marketingowej, czy relacji w załodze. Jako Audytor Restauracyjny rozwiązuje realne problemy i usprawnia pracę wielu miejsc wymagających poprawy, a jako Krytyk Kulinarny wskazuje miejsca, które jakością i smakiem zasługują na wyróżnienie i polecenie czytelnikom. Prowadzi szkolenia dla właścicieli i managerów restauracji, podczas których aktywnie wspiera ich w rozwiązywaniu napotkanych problemów, wskazuje najnowsze trendy oraz skuteczne rozwiązania zagadnień jakości obsługi, dań oraz sprawnego i skutecznego promowania restauracji. Ceniona specjalistka, często zapraszana do mediów, jako ekspert branży gastronomicznej. Na co dzień uwielbia gotować dla swoich najbliższych, a przepisami dzieli się na swoim blogu ZKuchniDoSypialni.pl.
Restaurator chcący odnieść sukces wie, że prowadzenie restauracji, to nie tylko biznes - restauracją się żyje! Dlatego, by nie zaprzepaścić swojej szansy na rynku, trzeba stale podnosić swoje kwalifikacje i wiedzieć, jak unikać błędów, które przeszkodziły w tym innym właścicielom restauracji.

Chcę otrzymywać newsletter Kongresu Szefów Kuchni

Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wskazanych w ww. formularzu, przez Evential spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (ul. Mokotowska1, 00-640), w celu otrzymywania newslettera, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz.U. z 2016 r. poz. 922). Ponadto, oświadczam, iż wiadome mi jest, że udostępnienie danych osobowych jest dobrowolne, oraz że mam prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz do ich poprawiania, jak również prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych oraz złożenia żądania zaprzestania przetwarzania moich danych osobowych. Wyrażam zgodę na przesyłanie przez Evential Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie informacji (w tym informacji handlowych) za pomocą środków komunikacji elektronicznej. W każdej chwili mogę odwołać udzieloną wcześniej zgodę.

FreshMail.pl